BlueStacks Apps Player (Jashtë / Standalone Installer)

Bluestacks është një peshë e lehtë dhe aparat i rrudhosur, që është i lehtë për t'u kuptuar dhe i shpejtë, kur krahasohet me instrumente të ndryshme. Ju kërkohet thjesht të shkarkoni këtë instrument dhe të zhvilloni konfigurimin e tij dhe ju jeni të përfunduar.

BlueStacks Application Player është një instrument i jashtëzakonshëm për të bërë të mundur që të zbatoni aplikacionet / zbavitjet tuaja më të dashura në ekran të plotë në programin tuaj duke përdorur një PC.

Sapo të prezantohet, BlueStacks Application Player mund të organizohet për të punuar me vendimin tuaj të fazave të njohura të rrjeteve online, domethënë Facebook ose Twitter. Ndërsa toka përdor aplikacione për Android, ju mund të krijoni BlueStacks Application Player për të punuar me llogarinë tuaj në Google Play, kështu që ju mund të merrni të gjitha aplikacionet dhe argëtimet tuaja të preferuara!

UI i BlueStacks Application Player mund të dizajnohet plotësisht për t'iu përshtatur kërkesave tuaja. Për më tepër, është i përshtatshëm për koordinimin me takimet e programimit me porosi të cilat janë të përshkruara dhe të krijuara nga prodhuesit e PC.

Aplikacioni BlueStacks Application mbështet dialektet e shumta.

Ju mund të vlerësoni një kusht të plotë të Android nëpërmjet BlueStacks Application Player, ose në rast se zgjedhni, thjesht mund të futni simbolet e aplikacionit Android drejtpërdrejt në zonën e punës në Windows.

Kontrolloni më shumë në faqen e tyre zyrtare këtu

Shifni se si të prezantoheni nga këtu.

Shkarko Link këtu

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Nuk ka komente

  • I have been absent for a while, but now I remember why I used to love this website. Thank you, I will try and check back more frequently. How frequently you update your site?

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!